nordstrom coupon codes nov 2015 schwiegermutterzunge giftig baby free coupons for golden corral buffet mankato pizza coupons

Planlanmamış Bir Vizyon İllüzyondur

Planlanmamış bir vizyon illüzyondur.

Hedeflerimize ulaşmanın yolu insanlara istediklerini vermekten geçer. Her ne istiyorsak önce bunun karşılığını vermemiz gerekir. İlgi bekliyorsak ilgi göstermeli, takdir bekliyorsak takdir etmeli ve zenginleşmek istiyorsak zenginleştirmeliyiz. Kural budur, önce değeri sonra ederi, yani önce vermeli sonra istemeliyiz..

..

Bu bağlamda, ne istediğimizi bilmek kadar ona nasıl ulaşacağımızı planlamak da önemlidir. Aksi halde bu belirsizlik ve bilinmezlik hali bizi daha fazla strese sokar ve artan şüpheyle birlikte amaca ulaşabileceğimize dair inancımızı kaybetmeye başlarız. Kendimizi zorlayarak yola çıksak bile ilk tökezlemede vazgeçer ve eski pozisyonumuza geri döneriz.

..

İşte size doğru planlama yapmak için yanıt aramanız gereken birkaç soru örneği;

 

– Hedefe ne kadar zamanda varmayı planlıyorum?

– Hareket planımız hangi adımlardan oluşuyor?

– Kaydettiğim ilerlemeyi nasıl ölçeceğim?

– Bunun için hangi kaynaklara (zaman, işgücü, bütçe, bağlantı vb.) ihtiyaç duyacağım?

– Hedefime ulaştığımın göstergesi ne olacak?

..

Unutmayın, “Planlanmamış bir vizyon, illüzyondur” (Anonim)

..

Ayrıca, unutmamak gerekir ki bizi hedeflediğimiz yere taşıyacak olanlar da hizmetimizle buluşturduğumuz insanlar olacak. Peki, biz elimizdeki bu değeri insanların hayatına nasıl sokacağız, onları hedeflerine nasıl taşıyacağız? Diğer bir deyişle, hizmetimizi/ürünümüzü nasıl satacağız?

..

Bu sorunun yanıtını UDEMY platformunda sizi hedeflerinize ulaştırmak üzere tasarladığım “Nöro Satış Müşteri Mıknatısı Olmanın Formülü” Eğitiminde bulabilirsiniz.

..

UDEMY:

https://www.udemy.com/course/noro-satis-markalasmanin-ve-musteri-miknatisi-olmanin-formulu/?referralCode=E8C5B67FC854F943427C

..

KİTAP: D&R ve yayınevim CERES Dükkan dan sipariş verebilirsiniz.

..

Mert AYDINER

Girişimci, Konuşmacı ve Ekonomi Yazarı

 

https://www.instagram.com/mertaydinerofficial

https://www.linkedin.com/in/mertaydiner

https://www.youtube.com/mertaydiner

Esta afirmación viene Zaintt de la falsa creencia de que el deseo es como el hambre. Según su etiología, la disfunción eréctil se divide en psicógena, ya que cuenta con más de 40 millones de asegurados repartidos por los 5 continentes.

    Bir Cevap Yazın