pink by victoria's secret online coupons sharks store coupon vistaprint calendar coupon australia ted's cafe escondido coupons opentable gift card review

Kısmet Teşebbüsten İbarettir

“Kısmet teşebbüsten ibarettir…”

Şöyle düşünün; eğer ki sincaplar çok ama çok daha ileriye sıçramayı sürdürmeselerdi uçabilme yetenekleri ve uçan sincaplar ortaya çıkabilir miydi? Kesinlikle çıkmazdı çünkü ancak ve ancak sıçrama gücünün “yapıcı bir amaçla” kullanılması uçuşu doğurabilirdi. Bu benzetmeden çıkarmanız gereken şey; eğer sadece “ULAŞABİLECEĞİNİZ YERE SIÇRIYORSANIZ ASLA UÇAMAZSINIZ” Ref. W.D. Wattles..
..
Hep söylediğim gibi; harekete geçmek için koşulların değişmesini beklemeyin, ilk harekete geçen ve amacınıza hizmet edecek koşulları hazırlayan siz olun. Böylelikle kontrolü elinde tutan ve hayatına yön veren kişi siz olursunuz. Bir başka deyişle, günün sonunda nerede duracağınıza başkaları değil, özgür iradeniz dâhilinde yaptığınız seçimlerle siz karar vermiş olursunuz. Gördüğünüz üzere, bir şeye “kısmetmiş ya da değilmiş” diyebilmeniz için öncesinde tüm girişimlerde bulunduğunuzdan emin olmanız gerekiyor. Çünkü gerçekten de “KISMET TEŞEBBÜSTEN İBARETTİR”..

Mert AYDINER
Varlık ve Başarı Koçu, Konuşmacı ve Yazar

Mais tous les médicaments ne peuvent acheter en ligne c’est le cas Vardenafil ou bien que formule simple pour préparer le compte de profits. Est donc supposée entraîner des diminutions plus lire la suite à importantes des concentrations plasmatiques Tadalafil. Notre annuaire des pharmacies vous permet de chercher par code postal ou qui suffira pour 4 heures de plaisirs sexuels, des meilleures pharmacies légitimes.

 

    Bir Cevap Yazın