play slots for amazon gift cards kelsey essentials food gifts walmart money makers coupons lauricidin coupon code itsu coupon code pizza coupons cloquet mn

Enerjini Kendi Amaçların İçin Kullanmazsan Başkaları Kendi Amaçları İçin Kullanır

Enerjini kendi amaçların için kullanmazsan, başkaları kendi amaçları için kullanır.

Hepimizin sürekli olarak ürettiği bir enerji var. Eğer biz bu değerli kaynağın farkına varmaz ve enerjimizi kendi amaçlarımız için kullanmazsak, emin olun başkaları kendi amaçları için kullanacaktır.

..

Bana göre günümüzün en büyük sorunu vizyonsuz, amaçsız bir toplum oluşumuzdur. Hatta daha da vahimi, konunun buralara hiç gelmiyor, getirilemiyor oluşudur. Baktığınızda milyonlarca insanın hedeflerini nasıl belirleyeceklerini ve arzuladıkları hayata nasıl kavuşacaklarını bilmediğini görüyoruz. İnsanlar enerjilerini, ellerindeki kaynakları maalesef boşa harcıyorlar.

..

İşte bu noktada eğitim işin içine giriyor. Çünkü performans engelleri içinde ilk takıldığımız husus bilgisizlik oluyor. Ancak bu engel aşıldıktan sonra sistemi inşa etmeye başlayabiliyoruz.

..

Bunun yanında, takdir edersiniz ki vizyonla birlikte her zaman sağlam bir plana ve aksiyona da ihtiyacımız var.

..

Ayrıca, unutmamak gerekir ki bizi hedeflediğimiz yere taşıyacak olanlar da hizmetimizle buluşturduğumuz insanlar olacak.

..

Peki, biz elimizdeki bu değeri insanların hayatına nasıl sokacağız, onları hedeflerine nasıl taşıyacağız? Diğer bir deyişle, hizmetimizi/ürünümüzü nasıl satacağız?

..

Bu sorunun yanıtını UDEMY platformunda sizi hedeflerinize ulaştırmak üzere tasarladığım “Nöro Satış Müşteri Mıknatısı Olmanın Formülü” Eğitiminde bulabilirsiniz.

..

UDEMY:

https://www.udemy.com/course/noro-satis-markalasmanin-ve-musteri-miknatisi-olmanin-formulu/?referralCode=E8C5B67FC854F943427C

..

KİTAP: D&R ve yayınevim CERES Dükkan dan sipariş verebilirsiniz.

..

Mert AYDINER

Girişimci, Konuşmacı ve Ekonomi Yazarı

 

https://www.instagram.com/mertaydinerofficial

https://www.linkedin.com/in/mertaydiner

https://www.youtube.com/mertaydiner

    Bir Cevap Yazın