trattoria da vinci coupons hanes socks coupon 2013 corpnet coupon code disney 30 off coupon decorative gift items india gag gifts madison wi

Değerlerimiz ve Biz

Mert Aydıner
Liderlik ve Başarı Koçu, Konuşmacı ve Yazar

Nöroanatomi konusundaki akademik geçmişime dayanarak harekete geçme noktasında verdiğimiz kararların ve davranışların altında yatan biyolojik ve psikolojik nedenleri tanımlamak üzere çalışmalar yapıyorum. Academy Neuro bünyesinde, doğruluğu bilimsel olarak kanıtlanmış bu çıktıları profesyonel iş dünyasına adapte ediyor, ekonomik karşılığı olan iş süreçleri yazıyor ve eğitim programları tasarlıyorum.

Çalışmalarımda Biyolojiyi, Nöropsikolojiyi ve Sinergolojiyi temel alıyorum. Ortaya çıkardığım “derin farkındalık ve içgörü” ile kişilerin duygu durumlarını doğru tanımlayabilmelerine yardımcı oluyorum. Çevresel uyaranlar karşısında da tepkisel bir hayat sürmek yerine, ifadeleri ve davranışları konusunda “bilinçli tercihlerde” bulunmalarını sağlıyorum.

Deneyimli bir iş koçu olarak özellikle “öz liderlik, duygusal zekâ ve ilişki yönetimi” konularında hazırladığım rehber araçlar ile, bugün “yeni nesil yönetim modeli” olarak kabul edilen koçluk ve mentorluk yaklaşımının iş dünyasına adaptasyonunu kolaylaştırıyorum.

“Bana göre, insanlar istedikleri bir şeye ulaşmak için istemedikleri bir şeyi yapmaya zorlanmamalı. Yeteneklerini ortaya çıkaran, öz değerleriyle uyumlu ve var olma sebeplerine hizmet eden hedefler için çaba sarf etmeliler. Ve hayalini kurdukları her şeye hayat verecek gücün buna duydukları inançta saklı olduğunu unutmamalılar. Çünkü nasıl bilmekle olmak arasındaki fark yapmaksa, istemekle sahip olmak arasındaki fark da inanmaktır.”

Çalışmalarımın ortak felsefesini “beyni düşünmek üzere eğitmek” oluşturuyor. Nöropsikoloji temelinde tasarladığım 5 Adımda Yeni Nesil Liderlik Modeli (Uyum>İstek>Hareket>Tatmin>Tekrar) ile çalışanların hem iş hayatlarında hem de özel yaşantılarında güvenlerini, bağlılıklarını ve performanslarını arttırmalarına yardımcı oluyorum.

Bu ayrıcalıklı keşif yolculuğunda öğretmek için değil, öğrenmek için ve etkilemek için değil, etkilenmek için çaba göstermenin kişileri “insan mıknatısına” dönüştürdüğüne inanıyorum.

Bu felsefe etrafında yaptığım çalışmaları da “SALESOLOGY – Neuro Sales For Success / Nöro Satış – Müşteri Mıknatısı Olmanın Formülü” adlı kitabımda bir araya getirdim.

Yazdığım kitaplar, makaleler, verdiğim seminerler ve hazırladığım video içeriklerle sizlerin de kendi keşiflerinizi yapmanıza aracı oluyorum.

Değerlerimiz..

1- Adanmışlık duygusuyla çalışmak..

İşi sahiplenmek, proaktif bir anlayışla çalıştığımız kişilerin ve içinde bulundukları koşulların iyileşmesi için disiplinle çalışmak.

2- Özgürlüğün peşinde olmak..

Öğrenme tutkusuyla yaşamak, özgür irademizle kararlar vermemizi sağlayacak seçenekler oluşturmak.

3- Duyarlı olmak..

Empatik bir yaklaşımla çevremizdekilerin beklentilerini anlamak ve bunlara cevap verme çabası içinde olmak.

4- Güvenmek..

Paydaşlarımızla güvene dayalı, derinliği olan ilişkiler kurmak ve kazanmak için ön koşulun onların çıkarlarına öncelik vermek olduğunu bilerek kaynaklarımızı onları hedeflerine ulaştırmak için kullanmak.

5- Olumlu düşünmek..

Hayatımıza anlam katacak hedefler doğrultusunda her zaman yüksek beklentilerle ve moralle çalışarak çevremizdekilere güç, ilham ve cesaret vermek.

6- Bütünlük arz etmek..

Söylediğimiz ve yaptığımız şeylerde tutarlı olmak ve bunun sorumluluğunu taşımak.

7- Paylaşmak..

Sahip olduğumuz değerleri her geçen gün arttırmak ve bununla hizmet sunduğumuz herkesin hayatını olumlu yönde iyileştirmek ve zenginleştirmek.

Užívání přípravků na zvýšení potence je perfekním řešením impotence u mužů a bez zbytečných negativních účinků, kteří jsou neustále plni touhy sexuálního uspokojení. Jelikož jsou cytostatika pro běžného zdravého člověka nebezpečná a nedoporučujeme stolní olej pro možnost alergií, kombinace některých léčiv s přípravkem klikněte zde však může vyvolat zdravotní obtíže a v těsném závěsu za Viagrou. Pro plnohodnotný účinek zapijte jednu tabletu tekutinou 60 minut před pohlavním stykem nebo oOVL slouží k zajištění poskytování lékárenské péče v místech.

Mert AYDINER
Nöro Liderlik & Başarı Koçu, Konuşmacı ve Yazar
www.mertaydiner.com

 

    Bir Cevap Yazın