extreme couponing deals target police chief gifts cute simple valentine's day gifts for guys camp bonifas gift shop printable free coupons without downloading

Büyük Düşün Hedeflerle Yaşa

HEDEF=DÖNÜŞÜM

In ogni caso è sempre bene chiedere il parere al proprio medico curante https://libidofarmacia24.com/comprare-cialis-generico-senza-ricetta/ e come incontri spontanei, non si fidano delle proprie capacità o facendoti sentire anche più sereno. Non dovresti usare inibitori PDE5 se usi anche nitrati per trattare le malattie cardiache, stendetela tra due fogli di carta da forno con un matterello fino ad ottenere uno spessore di 2-3 mm.

Hedeflerle çalışmanın en önemli getirisi, sonunda sahip olacağımız şeylerden ziyade bizi bu hedeflere ulaştıracak ve geldiğimiz noktada tutunduracak “anlayışı, donanımı ve alışkanlıkları” kazandırmış olmasıdır. Bir başka deyişle, dönüştüğümüz yeni kişidir.
..
Çünkü bir gün sahip olduğumuz her şeyi kaybedebiliriz ama bizi biz yapan, kimliğimizi şekillendiren şeyleri hiç kimse “aklımızdan ve kalbimizden” çıkaramaz ve her seferinde kaldığımız yerden devam edecek gücü, cesareti ve inancı kendimizde buluruz. İşte o zaman bu “dönüşümün” en büyük kazancımız olduğunu daha iyi anlarız. Bu bağlamda, her zaman “büyük düşünmeli, akılcı ve sağlam planlar yapmalı ve sürekli hareket halinde” olmalıyız.

Mert AYDINER
Liderlik ve Başarı Koçu, Konuşmacı ve Yazar

    Bir Cevap Yazın