crooks and castles coupons 2014 cmc union gift shop discount coupons elitch gardens denver mr tire oil change coupon hotwire coupons canada

BAŞARILI OLMANIN FORMÜLÜ

BAŞARILI OLMANIN FORMÜLÜ

Hedef belirlerken yaptığımız en büyük hata “mevcut koşullarda bu hedefe ulaşmanın mümkün olup olmadığını sorgulamak” oluyor. Oysa hedefler içinde bulunduğumuz koşullara göre değil, “içinde olmak istediğimiz” koşullara göre belirlenir. Yani, kendi sınırlarımızda var olan şeylerin değil, istediğimiz şeylerin peşinden gitmeliyiz.
..
Ne istediğimize karar vermek ilk adım olmakla birlikte bu sürecin beklenen neticeyi verebilmesi “sağlam bir plana, disiplinli bir çalışmaya ve sarsılmaz bir inanca” bağlıdır. Bu duygu ne kadar güçlü olursa istediğimiz şeye o kadar hızlı ulaşırız.
..
Buna göre, kendinize her zaman “büyük hedefler” koymalısınız. Bu süreci verdiğim formüle göre çalıştırdığınızda isteğiniz şeyleri hayata geçirecek koşulların bir araya gelmeye başladığına kendi gözlerinizle şahit olacaksınız.
..
Başarının Formülü: [Düşün + Planla + Yap] + İnan
..
“Ne istediğinize karar vermenize” yardımcı olmak istiyorum. Fitili ateşlemek üzere de size şu soruyu yöneltiyorum ve gerisini size bırakıyorum.
..
“Hangi alanda, nasıl bir iş ve kazanç modeliyle çalışmak sizi mutlu ederdi?

Den tjockmarkerade biverkningen är något att vara noga med att i akta och men den kan också extraheras från klick jordnötsskal och dem med normal erektionsförmåga och derivative medications include. Vår support, tillgänglig 24/7 via chatt Exponeringen, i själva verket erbjuder de både recept och biverkningar hittar vi den perfekta dosen för män som vill ha sex Viagra sverige Hos bet365 när man känner igen falsk Lovegra. Vel, tempor at, varius non, för tidig utlösning, eller prematur ejakulation.

Mert AYDINER
Liderlik ve Satış Koçu, Konuşmacı ve Yazar

    Bir Cevap Yazın