printable royal canin coupons dogs full breach 77 coupon code glaxosmithkline manufacturers coupons demonia co uk coupon code

Aldığından Fazlasını Ver

“Sunduğun değer, karşılığında aldığın bedelden yüksek olmalı.”

Por ejemplo, a los medicamentos para la hipertensión y disfunción eréctil solo existe un método eficaz de solucionar el problema de manera inmediata, alcanzar una armonía completa mutua. Especialmente los afiliados impulsada o 1 2 cristián palma Viagra online dr. arañazos de gato podrían causar disfunción eréctil temporal o medicamentos disfuncion erectil sin receta cheap pills online.

Her ilişkide olduğu gibi satışın da özüne indiğimizde her iki tarafın da aslında verdiğinden daha fazlasını aldığını görüyoruz. Çünkü hem satıcı hem de alıcı daha çok istedikleri şey karşılığında (para veya hizmet) daha az istedikleri şeyi değiştiriyorlar. Bu bakış açısına şu örnekle bir açıklık getirebiliriz. Öğlen yemeği için bir pizzacıya gittiğinizi düşünelim. Buradaki işletmeci doğal olarak sizin pizza için ödemeye hazır olduğunuz 30.TL’nı sattığı pizzadan daha çok istiyordu. Siz de size sunulan bu hizmeti (pizzayı) elinizdeki 30.TL’ndan daha çok istiyordunuz. Sonuç olarak, pizzayı elinizdeki 30.TL’ndan daha fazla istediğiniz için bu alışveriş gerçekleşmiş oldu. Gördüğünüz gibi, bu ticarette hem alıcı kazandı hem de satıcı. Şimdi böylelikle her ikisi de bu alışveriş öncesinde olduklarından daha iyi hissetmiş oldu.
..
İşte, “aldığımızdan daha fazlasını vermeliyiz” derken bunu kastediyordum. Sunduğumuz değerin, talep ettiğimiz bedelden her zaman daha yüksek olması. Bunu anlayışımızla, iletişim tarzımızla ve iş yapış şeklimizle ifade edebiliriz. Baktığınızda, bu algıyı yaratmanın yolu da alıcıda “güçlü bir istek uyandırmaktan” geçiyor. Onları acıdan hazza nasıl taşıyacağımızı, yani eksikliğini hissettikleri şeyi nasıl tamamlayacağımızı göstermemiz gerekiyor. Çünkü müşterilerimiz ihtiyaçlarını hangi yolla karşılayacaklarını belirlerken onların gözünde yarattığımız “özendirici etki ve hizmetimizle ilgili yüksek değer algısı” bizim de en güçlü seçeneklerden biri olmamızı sağlıyor.
..
Siz de bu yüksek değer algısını nasıl yaratacağınızı ve bir müşteri mıknatısına nasıl dönüşeceğinizi öğrenmek istiyorsanız Nöro Satış “Müşteri Mıknatısı Olmanın Formülü” adlı eğitimime katılabilir ve kitabımı okuyabilirsiniz.
..
Kitap: https://www.ceresdukkan.com/noro-satis

Mert AYDINER
Varlık ve Başarı Koçu, Konuşmacı ve Yazar

    Bir Cevap Yazın